Додаткові опції Ducky13

ПОПЛАВЦІ З ПРОФІЛЬОВАНИМ ФОРШТЕВНЕМ

Поплавці з профільованим форштевнем, у відмінності від базових, мають більш обтічну форму в носовій частині, що позитивно позначається на їх гідродинаміці. На практиці, катамаран з такими поплавцями має м’якший хід і може йти швидше, за рахунок зниження лобового опору. Ця перевага помітна при русі гострими курсами проти короткої крутої хвилі. Такі поплавці утворюють помітно меншу кількість бризок. Поплавці з профільованим форштевнем вимогливіші до умов експлуатації, але оцінити їх переваги, в першу чергу, зможуть користувачі, які планують брати участь у регатах.

ТРАНЦЕВА ДОШКА ДЛЯ ДВИГУНА

Транцева дошка необхідна для кріплення допоміжного двигуна, з подовженим дейдвудом (довгою ногою). Рекомендована потужність двигуна – 2,2 к.с.

 
 
ПОДОВЖУВАЧ РУМПЕЛЮ

Подовжувач румпелю допомогає керувати румпелем на відстані. Це корисна опція, що також дозволяє більш ефективно впливати на диферент (завантаження корми або носу) катамарану.

 
 
 
ПОПЛАВЕЦЬ НА ЩОГЛУ

Поплавець на щоглу це надувна ємність, яка не дозволяє катамарану перекинутися щоглою вниз. Такий поплавець утримає катамаран у положенні «на боці» і полегшить відновлення катамарана на рівний кіль, у разі перекидання. Він не дозволить щоглі встромитися в дно і попередить можливі пошкодження. Поплавець на щоглу має обтічну форму. У разі потреби, він легко монтується і демонтується без вживання інструментів. У комплекті з поплавцем йдуть елементи кріплення.

СТОЯНОЧНИЙ ТЕНТ

Стояночний тент захищає від сонячного випромінення, опадів, пилу та бруду.

 

НОМЕР НА ВІТРИЛО

Номер на вітрило з самоклейкого дакрону. Стандартна висота символу – 300 мм. Вартість одного символу без наклеювання – 2 євро, з наклеюванням – 3 євро. Можливе нанесення індивідуального логотипу.