Головна

Ducky – надувні складально-розкладальні вітрильні катамарани, простими словами – яхта у валізі. Їх головною особливістю є мобільність. Легкі конструкції катамаранів Ducky, як правило в 1,5 – 2 рази легше ніж у твердокорпусних катамаранів, та в рази більш вантажопідйомні, при цьому вони мають компактні розміри в розкладеному стані. Їх можна перевозити будь-яким видом транспорту, навіть всередині звичайного легкового автомобіля. Оригінальні конструкторські рішення дозволяють їх швидко складати і розкладати, без допомоги ключів або інших спеціальних інструментів. Виготовлені з сучасних матеріалів із застосуванням сучасних технологій, вони є гарною альтернативою класичним вітрильникам.

З катамараном Ducky ви не будете нудьгувати на пляжі, зможете урізноманітити свій родинний відпочинок. Участь у регатах дозволить вам реалізувати ваші перегонові амбіції, отримати необхідну порцію адреналіну і просто знайти нових друзів. Катамаран Ducky завжди буде вашим надійним помічником, навіть, якщо ви вирішите зробити справжню автономну подорож по найвіддаленішим і екстремальним місцям нашої планети. У будь-якому випадку ви отримаєте незабутнє задоволення від вашого Ducky, і ваше життя наповниться цікавими подіями!

Катамарани Ducky мають гарний баланс між ціною, високою якістю, і споживчими властивостями. Це розумний вибір сучасної людини, яка цінує свій особистий час і вміє рахувати гроші. Купуючи катамаран Ducky, ви отримуєте мобільний, легкий, швидкий, надійний і вантажопідйомний вітрильний катамаран, а разом з ним і повну свободу дій. Ви не станете заручником одного яхт-клубу і зможете подорожувати зі своїм катамараном, без перебільшення – по всій планеті! Вам не знадобиться спеціальний трейлер для транспортування або спеціально обладнане місце для зберігання катамарана в зимовий період, а на заощаджені кошти за оплату стоянки в яхт-клубі, членські внески та інше, ви зможете гарно відпочити!

Незалежно від того, у чому ваш пріоритет: фан, спорт, навчання вашої дитини або екстремальна експедиція, серед катамаранів Ducky ви знайдете найкраще рішення! Наш широкий модельний ряд покликаний максимально задовольнити ваші потреби!