Ducky 13

Sailing inflatable catamaran Ducky13

Ducky13 – найменший з родини катамаранів Ducky. Це ідеальна “іграшка” для активного відпочинку на воді. Підійде як для юного яхтсмена, так і для дорослої людини, що вирішила познайомитися із захоплюючим світом вітрил.

Лаконічна конструкція рами робить процес складання простим і не стомливим. Навіть новачок зможе скласти такий катамаран за 25 хвилин! У розкладеному стані катамаран дуже компактний і його легко можна перевезти навіть усередині легкового автомобіля.

Катамаран безпечний, навіть для недосвіченого стернового! Вітрильне озброєння зроблене таким чином, що при посиленні вітру щогла згинатиметься, скидаючи зайвий вітер. Також, для того, щоб не перекинутися досить відпустити шкот і вітрило самостійно стане в положення флюгера. Додатковим захистом від перекидання є поплавець на щоглу, інформацію про який ви можете знайти в додаткових опціях. Відсутність гіку та вільна нижня шкаторина також роблять свій внесок у безпеку і унеможливлюють травмування під час вітрилення. А якщо вам набридло кататись і ви захотіли просто позагоряти – не біда: виймайте щоглу із стакану і за мить ваш катамаран перетвориться на зручний батут для загоряння розміром 1.8 Х 1.8 м.

Технічні характеристики Ducky13

Довжина (м)3.9
Ширина (м)1.9
Діаметр поплавців (м)0.42
Площа вітрила (кв.м)5
Довжина \ ширина трампліну (м)1.8 / 1.8
Вантажопідйомність (кг)200
Вага (кг)35
Розміри в розкладеному вигляді (м):
Упаковка №1
Упаковка №2
 
1.8 х 0.25 х 0.25
0.8 х 0.4 х 0.3
Час складання \ розкладання (хв)25 / 15
Рекомендована потужність двигуна (к.с.)2.2
Тип конструкції (Директиви 94/25/EC і 2003/44/EC)D

 


При необхідності на катамаран можна встановити підвісний двигун, потужністю до 2.2 к.с. Для цього, в додатковому обладнанні, передбачена транцева дошка, що кріпиться до кормової балки.

У виробництві наших катамаранів ми застосовуємо тільки якісні матеріали та комплектуючі від провідних світових виробників, перевірених часом. Рама,  щогла і з’єднувальні вузли виготовлені з алюмінієвого сплаву, який має високу міцність у поєднанні з легкістю, а також високу стійкість до корозії у морській воді. Для додаткового захисту від корозії та придання більш естетичного вигляду, всі деталі анодуються. Шверт і стерно виготовлені зі склопластику. Вітрило виготовлено з дакрону німецької компанії Dimension-Polyant  вагою від 170 г/кв.м. Блоки та яхтова фурнітура від німецької фірми Sprenger. Шнури, шкоти від Liros, Gleistain Ropes, Lanex. Усі елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі. Поплавці двосекційні, виготовлені з PVC – тканини німецької торгової марки Valmex, вагою 1000 г/кв.м.

gleistein_logo K-Sails_Logo lanex-logo liros Polyant Sprenger Valmex