Ducky15

Ducky15

Ducky15 – катамаран для пляжного відпочинку.

Не дивлячись на свої невеликі розміри, це швидкий вітрильний катамаран, на якому, в свіжий вітер, можна отримати бажану порцію адреналіну. Слухняний у керуванні, він ідеально пристосований для пляжного відпочинку, або подорожей вихідного дня. Такий катамаран можна сміливо використовувати у прокаті на будь-якому пляжі. Навіть у новачка не виникне складностей з керуванням.

Ducky15  не стомить вас процесом складання, якщо ви вирішили виїхати покататися на один день. Відмінна особливість рами цього катамарану – мінімально можлива кількість тросів і складальних елементів, що забезпечують необхідну несучу спроможність конструкції. Маючи таку просту схему катамаран складається без інструментів за 45 хвилин.

Технічні характеристики Ducky15

Довжина (м)4.5
Ширина (м)2.0
Діаметр поплавців (м)0.5
Площа вітрил (кв.м):
Грот
Генакер
 
7.5
9
Довжина \ ширина носової сітки (м)1.2 / 1.9
Довжина \ ширина трампліну (м)1.8 / 1.9
Вантажопідйомність (кг)300
Вага (кг)55
Розміри в розкладеному вигляді (м):
Упаковка №1
Упаковка №2
Упаковка №3
 
1.95 х 0.25 х 0.25
1.95 х 0.25 х 0.25
0.8 х 0.4 х 0.3
Час складання \ розкладання (хв)45 / 25
Рекомендована потужність двигуна (к.с.)3.3
Тип конструкції (Директива 94/25/EC)D

 


Для тих, хто навчився впевнено керувати катамараном Ducky15 в базовій комплектації, та хоче досягти більших швидкостей і отримати ще більшу порцію адреналіну існує додаткове вітрило – генакер. Це асиметричний спінакер, який несуть на повних курсах, включаючи галфвінд і повний бейдевінд. З таким вітрилом, в свіжий вітер, катамаран здатний вийти в режим глісирування і значно додати в швидкості.

При необхідності на катамаран можна встановити підвісний двигун, потужністю  2.2-3.0 к.с. Для цього, в додатковому обладнанні, передбачена транцева дошка, що кріпиться до кормової балки.

У виробництві наших катамаранів ми застосовуємо тільки якісні матеріали та комплектуючі від провідних світових виробників, перевірених часом. Рама,  щогла і з’єднувальні вузли виготовлені з алюмінієвого сплаву, який має високу міцність у поєднанні з легкістю, а також високу стійкість до корозії у морській воді. Для додаткового захисту від корозії та придання більш естетичного вигляду, всі деталі анодуються. Шверт і стерно виготовлені зі склопластику. Вітрило виготовлено з дакрону німецької компанії Dimension-Polyant  вагою від 170 г/кв.м. Блоки та яхтова фурнітура від німецької фірми Sprenger. Шнури, шкоти від Liros, Gleistain Ropes, Lanex. Усі елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі. Поплавці двосекційні, виготовлені з PVC – тканини німецької торгової марки Valmex, вагою 1000 г/кв.м.

gleistein_logo K-Sails_Logo lanex-logo liros Polyant Sprenger Valmex