Ducky 17

Ducky17

Ducky17 – універсальний сімейний катамаран з відмінними показниками технічних характеристик в поєднанні з лаконічністю і надійностю.

З цим катамараном ви чудово проведете час на воді та отримаєте багато незабутніх емоцій. В базовій комплектації катамаран має вже два вітрила: стаксель і грот, тому і для вашого товариша знайдеться заняття, адже він буде задіяний в процесі керування, та при необхідності і набутих навиках, ви і самостійно зможете керувати вашим Ducky17.

Як і на Ducky 19, на цьому катамарані можна здійснювати складні багатоденні  автономні подорожі по самих різних акваторіях. Але на відміну від свого старшого брату він має спрощену конструкцію. Це не впливає на його надійність, при цьому робить більш легким і простим процес складання, що більш зручно для екіпажу з 2-3 чоловік.

Технічні характеристики Ducky17

Довжина (м)5.1
Ширина (м)2.4
Діаметр поплавців (м)0.54
Площа вітрил (кв.м):
Стаксель
Грот
Генакер
 
2
8
11
Довжина / ширина носової сітки (м)1.6 / 1.9
Довжина / ширина трампліну (м)1.8 / 1.9
Довжина / ширина кормової сітки (м)0.9 / 1.9
Вантажопідйомність (кг)350
Вага (кг)85
Розміри в розкладеному вигляді (м):
Упаковка №1
Упаковка №2
Упаковка №3
Упаковка №4
 
1.95 х 0.25 х 0.25
1.95 х 0.25 х 0.25
0.8 х 0.55 х 0.35
0.5 х 0.4 х 0.25
Час складання / розкладання (хв)70 / 35
Рекомендована потужність двигуна (к.с.)3.3
Тип конструкції (Директиви 94/25/EC та 2003/44/EC)C

 

Для тих, хто навчився впевнено керувати катамараном Ducky17, в базовій комплектації, та хоче досягти більших швидкостей і отримати ще більшу порцію адреналіну існує додаткове вітрило – генакер. Це асиметричний спінакер, який несуть на повних курсах, включаючи галфвінд і повний бейдевінд. З таким вітрилом, в свіжий вітер, катамаран здатний вийти в режим глісирування і значно додати в швидкості.

При необхідності на катамаран можна встановити підвісний двигун, потужністю 3.3 к.с. Для цього, в додатковому обладнанні, передбачена транцева дошка, що кріпиться до кормової балки.

У виробництві наших катамаранів ми застосовуємо тільки якісні матеріали та комплектуючі від провідних світових виробників, перевірених часом. Рама,  щогла і з’єднувальні вузли виготовлені з алюмінієвого сплаву, який має високу міцність у поєднанні з легкістю, а також високу стійкість до корозії у морській воді. Для додаткового захисту від корозії та придання більш естетичного вигляду, всі деталі анодуються. Шверти та стерна виготовлені зі склопластику. Вітрила виготовлені з дакрону або майлару. Усі елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі. Поплавці двосекційні, виготовлені з PVC – тканини вагою 1000 г/кв.м.