Ducky19/19r

Ducky19

Ducky19 – найбільший представник родини  Ducky.

Цей катамаран має класичну “даківську” конструкцію, перевірену роками експлуатації в найекстремальніших умовах  на самих різних акваторіях. Він створений для автономних експедицій з екіпажем від 2 до 4 чоловік. Велика вантажопідйомність і габарити запалубленої площі дозволяють розміщувати велику кількість вантажу, при цьому залишається достатньо місця для екіпажу.

Ducky19  дуже гарно показав себе у прокаті. Співвідношення малої ваги, великої вантажопідйомності, безпечності і простоти в керуванні робить його ідеальним інструментом пляжного прокату. Немалу роль у цьому відіграють надувні поплавці: вони не бояться постійних виходів на берег, навіть на великій швидкості, і не є травмонебезпечними для оточуючих, на відміну від твердокорпусних, це стає особливо актуально, коли за стерном опиняється новачок.

Технічні характеристики Ducky19/19r

Довжина (м)5.94
Ширина (м)2.87
Діаметр поплавців (м)0.62
Площа вітрил (кв.м):
Стаксель (Ducky19/19r)
Грот (Ducky19/19r)
Генакер
 
3 / 4.2
10 / 11.3
18
Довжина /ширина носової сітки (м)2.0 / 2.25
Довжина / ширина трампліну (м)2.0 / 2.25
Довжина / ширина кормової сітки (м)0.9 / 2.25
Вантажопідйомність (кг)525
Вага (кг)115
Розміри в розкладеному вигляді (м):
Упаковка №1
Упаковка №2
Упаковка №3
Упаковка №4
 
2.15 х 0.3 х 0.25
2.15 х 0.3 х 0.25
0.9 х 0.6 х 0.4
0.6 х 0.4 х 0.3
Час складання / розкладання (хв)90 / 40
Рекомендована потужність двигуна (к.с.)4.0
Тип конструкції (Директиви 94/25/EC і 2003/44/EC)C

 


Спеціально, для шанувальників перегонів була розроблена перегонова версія – Ducky19r. Її головна відмінність це збільшена площа основних вітрил. Це сповна зможуть оцінити користувачі, орієнтовані на перегони і ті, для кого швидкість це наркотик. Найшвидший катамаран у родині Ducky вже не раз відстоював це звання у різноманітних регатах.


Для тих, хто навчився впевнено керувати катамараном в базовій комплектації, та хоче досягти більших швидкостей і отримати ще більшу порцію адреналіну, існує додаткове вітрило – генакер. Це асиметричний спінакер, який несуть на повних курсах, включаючи галфвінд і повний бейдевінд. Генакер допоможе суттєво збільшити швидкість. З таким вітрилом, в свіжий вітер, катамаран здатний вийти в режим глісирування і розігнатися до 20 вузлів.

При необхідності на катамаран можна встановити підвісний двигун, потужністю 3.3-4.0 к.с. Для цього, в додатковому обладнанні, передбачена транцева дошка, що кріпиться до кормової балки.

У виробництві наших катамаранів ми застосовуємо тільки якісні матеріали та комплектуючі від провідних світових виробників, перевірених часом. Рама,  щогла і з’єднувальні вузли виготовлені з алюмінієвого сплаву, який має високу міцність у поєднанні з легкістю, а також високу стійкість до корозії у морській воді. Для додаткового захисту від корозії та придання більш естетичного вигляду, всі деталі анодуються. Шверт і стерно виготовлені зі склопластику. Вітрило виготовлено з дакрону німецької компанії Dimension-Polyant  вагою від 170 г/кв.м. Блоки та яхтова фурнітура від німецької фірми Sprenger. Шнури, шкоти від Liros, Gleistain Ropes, Lanex. Усі елементи кріплення виготовлені з нержавіючої сталі. Поплавці двосекційні, виготовлені з PVC – тканини німецької торгової марки Valmex, вагою 1000 г/кв.м.

gleistein_logo K-Sails_Logo lanex-logo liros Polyant Sprenger Valmex