Огляд моделей

Широкий модельний ряд катамаранів Ducky можна розділити на три основні групи: “Човен вихідного дня”, “Спорт” і “Подорожі”. Кожна група має свою специфіку, яка призводить до індивідуальних конструктивних рішень, покликаним найкращим чином відповідати умовам експлуатації. Цей короткий огляд покликаний допомогти користувачеві розібратися в розмаїтті модельного ряду і краще зрозуміти відмінності і призначення кожної з моделей.

Перша група – “Човен вихідного дня”. Назва говорить сама за себе. Мова йде про універсальні пляжні катамарани, які не обтяжливо взяти з собою на один день. Конструкції катамаранів цієї групи дозволяють не витрачати багато часу на складання-розбирання. Вони не перевантажені вітрилами, а керування доступне людям з початковим рівнем підготовки і навіть новачкам. Саме з цих моделей найлегше почати навчання. Велика вантажопідйомність таких катамаранів дозволить кататися цілою компанією. Невелика вага і малі габарити в розібраному вигляді забезпечать мінімум незручностей при транспортуванні. До цієї групи належать моделі Ducky13, Ducky15 і Ducky16.

Друга група – “Спорт”. Це, безперечно, швидкість, драйв і екстрим. Велика енергоозброєність, підвищена жорсткість конструкції – головні відмінності катамаранів цієї групи. Саме ці параметри забезпечують високі ходові характеристики і неперевершений драйв. Спортивний характер цих катамаранів вимагає наявності хорошої підготовки екіпажу, але дарує незабутні враження. Ці катамарани – справжній подарунок для фанатів спорту. До цієї групи, в першу чергу, відносяться чистокровні представники – моделі Ducky14s і Ducky18s, а також – гоночні версії моделей Ducky17r і Ducky19r.

Третя група – “Подорожі”. Моделі цієї групи дозволяють здійснювати багатоденні автономні подорожі. Вони надійні, вантажопідйомні і морехідні, можуть пробачити помилки в управлінні і не вимагають спортивної кваліфікації. Їх можна використовувати для сімейного відпочинку, але лише любителі багатоденних подорожей зможуть до кінця розкрити потенціал цих моделей та оцінити їх гідно. Розширений вибір додаткових опцій дозволяє створити комфорт під час подорожі. Головні представники цієї групи – моделі Ducky17 і Ducky19.

Ця стаття носить рекомендаційний характер. В кінцевому підсумку вибір залишається за вами!